O nás

Stojí policajti u automatu na kávu a házejí do něho jeden po druhém mince. Z každého kafe, co vypadne, mají obrovskou radost. Když už to trvá moc dlouho, zeptá se jich muž stojící za nimi:
"Pustíte mě k tomu taky?"
"Seš blbej, člověče, zrovna teď, když vyhráváme?"

Pořádný kafe k policejní práci prostě patří a tak jsme tomu černýmu moku propadli nevyhnutelně i my. A doba, kdy jsme pili obyčejný kafe z automatu je už dávno pryč! Náš příběh začíná v roce 2014, kdy jsme se potkali a seznámili při vstupu do bezpečnostních složek. Zbožňujeme kávu a vnímáme ji součást životního stylu. Ve volným čase hledáme informace, vzděláváme se a snažíme se najít způsob, jak tohle skvělý pití dopřát co nejvíce lidem – pomáhat a chránit se vším všudy, ne?
A tak jsme se od roku 2021 rozhodli pražit vlastní kávu, pěkně po fízlovsku. Není to jen tak - výběr zelené kávy a jak to upražíš, to všechno chce zkušenost a cit. Zároveň se chceš trefit do chuti co nejvíce lidem a nabídnout něco speciálního.
Speciální je i naše pražička. Na Moravě jsme jedni z prvních, kdo praží ve fluidním lůžku. Káva je díky tomu upražená rovnoměrněji než z klasické bubnové pražičky, má čistší a jemnější chuť. Je prostě lepší!
Nabízíme kávu pro všechny způsoby přípravy. Na své si přijdou vyznavači silného espressa, i ti, kteří mají rádi jemnou a ovocitou kávu z filtru. Tak ochutnej naši COP COFFEE!

 

pražírna kávy cop coffee brno prazirna kavy cop coffee brno prazirna kavy cop coffee brno

 

Co si o naší kávě myslí naši zákazníci?